Page 225 of 352

225
Praktinė informacija
7
sistemos komponentai (siurblys, bakas, kanalai, purkštukai ir pan.).
WARNI NG
Gryną vandenį pilti draudžiama bet kuriuo metų laiku, nes kils užšalimo, kalkių nuosėdų susidarymo ir kitos problemos.
Dyzelino priedas (dyzelinas
su dalelių filtru)
/ Pasiekus žemiausią lygį dalelių filtro priedo bake, ima nuolat šviesti ši įspėjamoji lemputė. Kartu girdimas signalas ir pateikiamas įspėjamasis pranešimas.
Papildymas
Šį papildą reikia pilti greitai.Kreipkitės į bet kurį „Toyota“ įgaliotąjį atstovą, „Toyota“ įgaliotąjį autoservisą arba bet kurį patikimą autoservisą.
AdBlue® (dyzeliniai varikliai)
Pasiekus rezervinį lygį, sužadinamas perspėjimas.Jei reikia daugiau informacijos apie indikatorius, o ypač – apie „AdBlue®“ nuvažiuojamo atstumo indikatorius, žr. atitinkamą skirsnį.Siekdami išvengti transporto priemonės imobilizavimo pagal reglamentus, turite papildyti „AdBlue®“ baką.
Daugiau informacijos apie „AdBlue®“, o ypač – apie „AdBlue®“ tiekimą – rasite atitinkamame skirsnyje.
Patikros
Jei nenurodyta kitaip, tikrinkite šiuos komponentus pagal gamintojo priežiūros grafiką ir savo variklį.Priešingu atveju pasirūpinkite, kad juos patikrintų bet kuris „Toyota“ įgaliotasis atstovas, „Toyota“ įgaliotasis autoservisas arba bet kuris patikimas autoservisas.
WARNI NG
Naudokite tik TOYOTA rekomenduojamus produktus arba analogiškos kokybės ir specifikacijos produktus.Siekdama optimizuoti svarbių komponentų (pvz., stabdžių sistemos) veikimą, TOYOTA parenka ir siūlo itin specifinius produktus.
12 V akumuliatorius
Akumuliatoriui nereikalinga jokia techninė priežiūra.Vis dėlto reikėtų reguliariai tikrinti, ar gerai priveržti gnybtai (versijose be sparčiojo atleidimo gnybtų) ir ar švarios jungtys.
NOTIC E
Daugiau informacijos apie atsargumo priemones, kurių reikia imtis prieš pradedant bet kokius darbus su 12 V akumuliatoriumi, rasite atitinkamame skirsnyje.
WARNI NG
Versijose su sistema „Stop & Start“ įrengtas specifinės technologijos ir specifikacijos 12 V švino-rūgšties akumuliatorius.Jo keitimo darbus leidžiama atlikti tik TOYOTA įgaliotajam atstovui arba kvalifikuotam autoservisui.
Salono filtras
Atsižvelgdami į aplinką ir transporto priemonės naudojimą (pvz., dulkėta aplinka, eksploatacija mieste), prireikus keiskite dukart dažniau.
NOTIC E
Užsikimšus salono filtrui, gali sutrikti oro kondicionieriaus sistemos veikimas ir atsirasti nepageidaujamų kvapų.
Page 226 of 352

226
Oro filtras
Atsižvelgdami į aplinką ir transporto priemonės naudojimą (pvz., dulkėta aplinka, eksploatacija mieste), prireikus keiskite dukart dažniau.
Alyvos filtras
Alyvos filtrą reikia keisti kartu su alyva.
Dalelių filtras (dyzelinas)
Apie dalelių filtro kimšimosi pradžią informuoja laikinai įsijungianti ši įspėjamoji lemputė ir kartu pateikiamas perspėjimas.Kai leis eismo sąlygos, bent 15 minučių (kol išsijungs įspėjamoji lemputė) regeneruokite filtrą važiuodami bent 60 km/h (37 myl./val.) greičiu, laikydami didesnes nei 2 500 aps./min. variklio apsukas.Jei neįmanoma pasiekti 60 km/h (37 myl./val.), palikite variklį veikti laisvosiomis apsukomis bent
15 minučių, tada pavažiuokite variklio apsukoms viršijant 2 500 aps./min. 15 minučių.
NOTIC E
Neišjunkite variklio, kol filtras iki galo neregeneruotas: dėl pakartotinių intervalų gali greičiau susidėvėti variklio alyva.Nerekomenduojama regeneruoti filtro transporto priemonei stovint.
NOTIC E
Jei įspėjamoji lemputė lieka šviesti, vadinasi, žemas dyzelino priedo lygis.Daugiau informacijos apie lygių patikrą rasite atitinkamame skirsnyje.
NOTIC E
Varikliui ilgai veikiant itin žemomis ar laisvosiomis apsukomis, greitėdami retais atvejais galite pastebėti iš duslintuvo tekantį vandenį. Ši emisija neturi neigiamos įtakos nei transporto priemonės veikimui, nei gamtai.
NOTIC E
Nauja transporto priemonėVykdydami kelias pirmąsias dalelių filtro regeneracijos procedūras, galite užuosti degėsių kvapą. Tai – visiškai normalu.
Mechaninė pavarų dėžė
Pavarų dėžei nereikia jokios techninės priežiūros (alyvos keisti nereikia).
Automatinė pavarų dėžė
Pavarų dėžei nereikia jokios techninės priežiūros (alyvos keisti nereikia).
Eigos rinkiklis
Eigos rinkikliui nereikalinga jokia techninė priežiūra.
Stabdžių trinkelės
Stabdžių dėvėjimasis priklauso nuo vairavimo stiliaus, ypač – jei transporto priemonė eksploatuojama mieste ir važinėjama trumpais atstumais. Gali reikėti patikrinti stabdžių būklę net ir nesulaukus kito priežiūros termino.Stabdžių skysčio lygio sumažėjimas reiškia, kad stabdžių trinkelės susidėvėjo (arba įvyko nuotėkis iš stabdžių kontūro).
NOTIC E
Nuplovus transporto priemonę, ant stabdžių diskų ir trinkelių gali atsirasti drėgmės (neigiamoje temperatūroje – ledo). Tokiu atveju gali sumažėti stabdymo efektyvumas. Važiuodami švelniai paspaudinėkite stabdžių pedalą, kad išdžiovintumėte (atitirpintumėte) minėtus komponentus.
Stabdžių diskų
susidėvėjimas
Informacijos apie tai, kaip tikrinti stabdžių diskų susidėvėjimą, galite gauti iš TOYOTA įgaliotojo atstovo arba kvalifikuoto autoserviso.
Page 227 of 352

227
Praktinė informacija
7
Rankinis stovėjimo stabdys
Jei pastebėsite pernelyg didelę stabdžio svirties eigą arba sumažėjusį efektyvumą, stovėjimo stabdį reikia sureguliuoti nelaukiant periodinės priežiūros termino.Šią sistemą turi patikrinti TOYOTA įgaliotasis atstovas arba kvalifikuotas autoservisas.
Elektrinis stovėjimo stabdys
Šiai sistemai rutininės priežiūros nereikia. Vis dėlto, kilus problemų, nedvejodami paprašykite, kad sistemą patikrintų TOYOTA įgaliotasis atstovas arba kvalifikuotas autoservisas.
NOTIC E
Daugiau informacijos apie elektrinį stovėjimo stabdį rasite atitinkamame skirsnyje.
Ratai ir padangos
Slėgį visose padangose (įskaitant atsarginį ratą) reikia tikrinti, kai padangos šaltos.Slėgio rodikliai, pateikti slėgio padangose lentelėje, galioja šaltoms padangoms. Jei važiavote ilgiau nei 10 minučių arba toliau nei 10 km (6 myl.) didesniu nei 50 km/h (31 myl./val.) greičiu, prie etiketėje nurodytų verčių pridėkite 0,3 baro (30 kPa).
WARNI NG
Nepakankamai pripūtus padangas, didėja degalų sąnaudos. Dėl netinkamo slėgio padangose šios sparčiau dėvisi ir prastėja transporto priemonės valdymas, taigi, kyla pavojus padaryti avariją!
Naudojant susidėvėjusias arba apgadintas padangas, prastėja transporto priemonės stabdymo ir valdymo savybės. Rekomenduojama reguliariai tikrinti padangų (protektorius ir šoninės sienelės) bei ratlankių būklę ir įsitikinti, kad nepamesti vožtuvai.Kai ant protektoriaus nebesimato susidėvėjimo indikatorių ir griovelių gylis nesiekia 1,6 mm, būtina pakeisti padangas.Naudojant kitokio dydžio ratus ir padangas nei nurodyta, gali sutrumpėti padangų eksploatacija, pakisti ratų sukimasis, prošvaisa bei spidometro rodmenys ir suprastėti transporto priemonės valdymas.Ant priekinės ir galinės ašių sumontavus
skirtingas padangas, gali sutrikti VSC veikimas.Prieš padėdami sandėliuoti, būtinai pažymėkite keičiamų sezoninių padangų sukimosi kryptį. Sandėliuokite jas vėsioje, sausoje vietoje, atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių.Žieminės arba universalios padangos yra žymimos šiuo simboliu (ant šoninių sienelių).
AdBlue® (dyzeliniai
varikliai)
Siekdama tausoti gamtą ir užtikrinti atitiktį standartui „Euro 6“, nesuprastindama savo dyzelinių variklių degalų sąnaudų bei galios rodiklių, TOYOTA nusprendė aprūpinti savo transporto priemones sistema, susiejančia SCR (atrankinę katalizaciją) su dyzelino dalelių filtru (DPF), valančiu išmetamąsias dujas.
SCR sistema
Naudojant skystį „AdBlue®“, kurio sudėtyje yra karbamido, katalizatorius iki 85 % azoto oksidų (NOx) paverčia azotu ir vandeniu – sveikatai ir gamtai nekenksmingomis medžiagomis.„AdBlue®“ laikomas specialiame maždaug 17 litrų talpos bake.Jo talpos užtenka nuvažiuoti maždaug 5 000 km (3 000 myl.) (nuvažiuojamas atstumas labai priklauso nuo jūsų vairavimo stiliaus ir transporto priemonės). Perspėjimo sistema automatiškai sužadinama, kai atstumo likutis
nukrenta žemiau 2 400 km (1 500 myl.), t. y. pasiekus rezervinį lygį.Per likusius 2 400 km (1 500 myl.) nuosekliai duodami keli perspėjimai, kol galiausiai bakas ištuštėja ir transporto priemonė imobilizuojama.
Page 228 of 352

228
NOTIC E
Daugiau informacijos apie įspėjamąsias ir indikatorių lemputes bei susijusius perspėjimus arba indikatorius rasite atitinkamuose skirsniuose.
WARNI NG
Ištuštėjus „AdBlue®“ bakui, įstatymais
reikalaujamas įtaisas neleidžia užvesti variklio.Sutrikus SCR sistemos veikimui, transporto priemonės emisija nebeatitinka standarto „Euro 6“ ir transporto priemonė ima teršti aplinką.Patvirtinę SCR sistemos veikimo sutrikimą, būtinai kreipkitės į bet kurį „Toyota“ įgaliotąjį atstovą, „Toyota“ įgaliotąjį autoservisą arba bet kurį patikimą autoservisą. Po 1 100 km (685 mylių) automatiškai aktyvuojamas įtaisas, neleidžiantis užvesti variklio.Abiem atvejais nuvažiuojamo atstumo indikatorius nurodo, kiek liko nuvažiuoti iki sustojimo.
NOTIC E
„®“ užšalimasAdBlue„AdBlue®“ užšąla temperatūrai kritus žemiau maždaug –11 °C.SCR sistemoje įrengtas „AdBlue®“ bako šildytuvas, leidžiantis važiuoti ir itin žemoje temperatūroje.
„AdBlue®“ tiekimas
Rekomenduojama papildyti „AdBlue®“ atsargas iškart po pirmojo perspėjimo dėl pasiekto rezervinio lygio.
WARNI NG
Kad tinkamai veiktų SCR sistema:– Naudokite tik tokį „AdBlue®“ skystį, kuris atitinka standartą ISO 22241.– Niekada neperpilkite „AdBlue®“ į kitą talpyklą, nes sumažės jo grynumas.– Niekada neskieskite „AdBlue®“ vandeniu.
„AdBlue®“ galite gauti iš bet kurio „Toyota“ įgaliotojo atstovo, „Toyota“ įgaliotojo autoserviso arba bet kurio patikimo autoserviso, taip pat – degalinėse, kuriose įrengti „AdBlue®“ siurbliai, specialiai suprojektuoti keleivinėms transporto priemonėms.
WARNI NG
Niekada nepilkite skysčio iš „AdBlue®“ įrenginio, skirto vilkikams.
Rekomendacijos dėl sandėliavimo
„AdBlue®“ užšąla maždaug –11 °C temperatūroje ir ima gesti viršijus +25 °C. Tarą reikia laikyti vėsioje vietoje, apsaugotą nuo tiesioginių saulės spindulių.Šiomis sąlygomis skystį galima sandėliuoti bent metus.Skysčiui užšalus, jį galima atitirpinti aplinkos ore ir vėl naudoti.
WARNI NG
Niekada nelaikykite „AdBlue®“ talpyklų transporto priemonėje.
Naudojimo atsargumo priemonės
„AdBlue®“ – tirpalas karbamido pagrindu. Šis skystis yra neliepsnus, bespalvis ir bekvapis (kai laikomas vėsioje vietoje).Patekus ant odos, nuplaukite paveiktą sritį muilu ir tekančiu vandeniu. Patekus į akis, nedelsdami gausiai išskalaukite jas vandeniu arba akių plovimo tirpalu (bent 15 minučių). Jei toliau jausite dirginimą arba erzinimą, kreipkitės į gydytoją.
Page 229 of 352

229
Praktinė informacija
7
Nuriję nedelsdami išskalaukite burną švariu vandeniu ir tada išgerkite daug vandens.Tam tikrais atvejais (pvz., kai aukšta temperatūra) negalima atmesti amoniako susidarymo galimybės: nekvėpuokite skysčio garais. Amoniako garai dirgina gleivines membranas (akis, nosį ir gerklę).
WARNI NG
Laikykite „AdBlue®“ vaikams nepasiekiamoje
vietoje, originalioje taroje.
Naudojimo atsargumo priemonės
„AdBlue®“ – tirpalas karbamido pagrindu. Šis skystis yra neliepsnus, bespalvis ir bekvapis (kai laikomas vėsioje vietoje).Patekus ant odos, nuplaukite paveiktą sritį muilu ir tekančiu vandeniu. Patekus į akis, nedelsdami gausiai išskalaukite jas vandeniu arba akių plovimo tirpalu (bent 15 minučių). Jei toliau jausite dirginimą arba erzinimą, kreipkitės į gydytoją.Nuriję nedelsdami išskalaukite burną švariu vandeniu ir tada išgerkite daug vandens.Tam tikrais atvejais (pvz., kai aukšta temperatūra) negalima atmesti amoniako susidarymo galimybės: nekvėpuokite skysčio garais. Amoniako garai dirgina gleivines membranas (akis, nosį ir gerklę).
WARNI NG
Laikykite „AdBlue®“ vaikams nepasiekiamoje vietoje, originalioje taroje.
Procedūra
Prieš pradėdami pildymo procedūrą, užtikrinkite, kad transporto priemonė būtų pastatyta ant plokščio ir lygaus pagrindo.Užėjus žiemiškiems orams, užtikrinkite, kad transporto priemonės temperatūra viršytų –11 °C. Priešingu atveju „AdBlue®“ gali užšalti ir jo nebus įmanoma įpilti į baką. Kelioms valandoms pastatykite transporto priemonę šiltesnėje vietoje, kad galėtumėte papildyti.
WARNI NG
Niekada nepilkite „AdBlue®“ į dyzelino baką.
WARNI NG
Jei „AdBlue®“ ištiško arba pateko ant kėbulo, nedelsdami nuskalaukite šaltu vandeniu arba nušluostykite drėgna šluoste.Jei skystis kristalizuotųsi, nuvalykite jį karštu vandeniu sudrėkinta kempine.
WARNI NG
Svarbu: įpylę po gedimo dėl „AdBlue“ stokos, palaukite maždaug 5 minutes ir tik tada įjunkite uždegimą, neatidarydami vairuotojo durelių, neatrakindami transporto priemonės, neįkišdami raktelio į uždegimo spynelę ir neįnešdami sistemos „Beraktė įeiga ir užvedimas“ raktelio į saloną.Įjunkite uždegimą ir palaukite 10 sekundžių prieš užvesdami variklį.
► Išjunkite uždegimą ir ištraukite raktelį iš uždegimo spynelės, kad išjungtumėte variklį.arba► Jei yra sistema „Beraktė įeiga ir užvedimas“, varikliui išjungti paspauskite mygtuką START/STOP.
► Atrakinę transporto priemonę ir atidarę degalų bako atlanką, pasukite mėlyną „AdBlue®“ bako dangtelį prieš laikrodžio rodyklę, kad nuimtumėte.► Jei naudojate „AdBlue®“ talpyklą: patikrinę galiojimo terminą, atidžiai perskaitykite etiketėje pateiktas instrukcijas ir tada supilkite turinį į transporto priemonės „AdBlue“ baką.
Page 230 of 352

230
► Jei naudojate „AdBlue®“ siurblį: įkiškite pildymo pistoletą ir pildykite baką, kol tiekimas bus automatiškai nutrauktas.
WARNI NG
Kad neperpildytumėte „AdBlue®“ bako:– Jei naudojate „AdBlue®“ talpyklas, įpilkite 10–13 litrų.– Jei naudojatės degalinės paslaugomis,
pilkite, kol bus automatiškai nutrauktas tiekimas.Sistema registruoja „AdBlue®“ papildymą tik įpylus bent 5 litrus.
WARNI NG
Jei „AdBlue®“ bakas visiškai tuščias (apie tai informuoja pranešimas „Top up AdBlue: Starting impossible“), būtina įpilti bent 5 litrus.
Įpylus
► Pagal laikrodžio rodyklę iki galo užsukite mėlyną dangtelį ant bako.► Uždarykite degalų bako atlanką.
Neišmeskite „AdBlue®“ butelių ar taros kartu
su buitinėmis atliekomis.Sudėkite juos į tam tikslui skirtą konteinerį arba nugabenkite atgal į pirkimo vietą.
Laisvasis riedėjimas
Tam tikrais atvejais transporto priemonei reikia leisti laisvai riedėti (pvz., vilkimo metu, ant riedėjimo stendo, autoplovykloje, transportuojant geležinkeliu (keltu) ir pan.).Procedūra priklauso nuo pavarų dėžės tipo ir stovėjimo stabdžio.
WARNI NG
Laisvojo riedėjimo metu nepaleiskite automobilio kontrolės.
Su mechanine pavarų
dėže ir elektriniu stovėjimo
stabdžiu /
Kaip juos atleisti
► Veikiant varikliui nuspauskite stabdžių pedalą
ir perjunkite pavarų svirtį į neutralią padėtį.► Laikydami nuspaustą stabdžių pedalą, išjunkite uždegimą.► Atleiskite stabdžių pedalą, tada vėl įjunkite uždegimą.► Laikydami nuspaustą stabdžių pedalą, paspauskite valdymo svirtį, kad atleistumėte stovėjimo stabdį.► Atleiskite stabdžių pedalą, tada išjunkite uždegimą.
Įprasto veikimo grąžinimas
► Spausdami stabdžių pedalą, vėl užveskite variklį.
Su automatine pavarų
dėže ir elektriniu stovėjimo
stabdžiu /
Kaip juos atleisti
► Veikiant varikliui nuspauskite stabdžių pedalą ir nustatykite pavarų rinkiklį padėtį N.► Laikydami nuspaustą stabdžių pedalą, išjunkite uždegimą.► Atleiskite stabdžių pedalą, tada vėl įjunkite uždegimą.► Laikydami nuspaustą stabdžių pedalą, paspauskite valdymo svirtį, kad atleistumėte stovėjimo stabdį.► Atleiskite stabdžių pedalą, tada išjunkite uždegimą.
Įprasto veikimo grąžinimas
► Spausdami stabdžių pedalą, užveskite variklį iš naujo ir nustatykite pavarų rinkiklį į padėtį P.
Page 231 of 352

231
Praktinė informacija
7
Su eigos rinkikliu ir
elektriniu stovėjimo
stabdžiu /
Atleidimo procedūra
► Kai transporto priemonė stovi ir veikia variklis, nuspauskite stabdžių pedalą ir pasirinkite režimą N.Per 5 sekundes:► Nuspauskite stabdžių pedalą. Jį laikydami, išjunkite uždegimą (jei užvedėte naudodami „START/STOP“, paspauskite ir palaikykite mygtuką 2 sekundes) ir pastumkite rinkiklį pirmyn arba patraukite atgal.► Atleiskite stabdžių pedalą, tada vėl įjunkite uždegimą.► Nuspauskite stabdžių pedalą ir paspauskite elektrinio stovėjimo stabdžio valdymo elementą, kad jį atleistumėte.► Atleiskite stabdžių pedalą, tada išjunkite
uždegimą.
NOTIC E
Beraktė įeiga ir užvedimasVėl įjungdami uždegimą ir po to jį išjungdami, nespauskite stabdžių pedalo. Jei taip darysite, bus užvestas variklis ir reikės procedūrą pradėti iš naujo.
WARNI NG
Prietaisų skydelyje pasirodys pranešimas, patvirtinantis ratų atrakinimą 15 minučių laikotarpiui.Kai transporto priemonė rieda laisvai, garso sistemos atnaujinti negalima (prietaisų skydelyje rodomas pranešimas).
Įprasto veikimo grąžinimas
► Spausdami stabdžių pedalą, užveskite variklį iš naujo ir nustatykite pavarų rinkiklį į padėtį P.
Patarimai dėl bendrosios
ir techninės priežiūros
Bendrosios rekomendacijos
Siekdami neapgadinti savo transporto priemonės, laikykitės toliau nurodytų rekomendacijų.
Išorė
WARNI NG
Niekada nenaudokite aukšto slėgio plovimo įrangos variklio skyriuje, nes galite apgadinti elektros sistemos komponentus!Neplaukite transporto priemonės intensyvioje saulėkaitoje arba itin neigiamoje temperatūroje.
NOTIC E
Plaudami transporto priemonę autoplovykloje, būtinai užrakinkite dureles ir (atsižvelgdami į versiją) ištraukite elektroninį raktelį.Naudodami slėginę plovimo įrangą, laikykite purkštuvą bent 30 cm atstumu nuo transporto priemonės (ypač – valydami sritis su jutikliais, sandarikliais ar atsilupusiais dažais).
Nedelsdami nuplaukite medžiagų, kurios gali pažeisti transporto priemonės dažų sluoksnį, dėmes (įskaitant sakus, paukščių išmatas, vabzdžių liekanas, žiedadulkes ir dervą).
Page 232 of 352

232
Atsižvelgiant į eksploatavimo aplinką, transporto priemonę gali prireikti plauti dažnai, kad būtų pašalintos druskingos apnašos (pvz., pakrančių teritorijose), suodžiai (pramoninėse zonose) ir purvas / druska (kai aplinkoje drėgna arba šalta). Šios medžiagos gali būti itin ėsdinančios.Dėl patarimo, kaip pašalinti įsisenėjusias dėmes ypatingais produktais (pvz., dervos ar vabzdžių išėmikliais), kreipkitės į bet kurį „Toyota“ įgaliotąjį atstovą, „Toyota“ įgaliotąjį autoservisą arba bet kurį patikimą autoservisą.Pageidautina, kad dažų sluoksnio taisymo darbus atliktų bet kuris „Toyota“ įgaliotasis atstovas, „Toyota“ įgaliotasis autoservisas arba bet kuris patikimas autoservisas.
Salonas
WARNI NG
Plaudami transporto priemonę, niekada vandens žarna ar aukšto slėgio srove neplaukite salono.Puodeliuose ir kitoje atviroje taroje esantys skysčiai gali išsilieti ir sukelti pavojų apgadinti prietaisus bei valdymo elementus, esančius centriniame valdymo pulte. Būkite atidūs!Prietaisų skydelius, jutiklinius bei kitus ekranus valykite minkšta ir sausa šluoste. Ant šių paviršių tiesiogiai nenaudokite valiklių (pvz., alkoholio, dezinfekcinio skysčio) arba
muilino vandens, nes kyla pavojus juos pažeisti!
Kėbulas
Blizgieji dažai
WARNI NG
Kėbului valyti nenaudokite braižančių
produktų, benzino arba alyvos.Įsisenėjusioms dėmėms valyti niekada nenaudokite braižančios kempinės. Kitaip rizikuojate subraižyti dažų sluoksnį!Nenaudokite poliruoklio intensyvioje saulėkaitoje, taip pat – plastikinėms ar guminėms dalims dengti.
NOTIC E
Naudokite minkštą kempinę ir muiliną vandenį arba neutralaus pH produktą.Švelniai nušluostykite kėbulą švaria mikropluošto šluoste.Valydami transporto priemonę, panaudokite šiek tiek poliruoklio ir nusausinkite paviršius.Laikykitės ant produkto pateiktų naudojimo instrukcijų.
Lipdukai
(atsižvelgiant į versiją)
WARNI NG
Neplaukite transporto priemonės aukšto slėgio plovimo įranga. Kitaip galite apgadinti arba atklijuoti lipdukus!
NOTIC E
Naudokite didelio srauto žarną ir 25–40 °C temperatūros vandenį.Leiskite vandens srautą statmenai į plaunamą paviršių, iš vienos pusės į kitą.Nuskalaukite transporto priemonę demineralizuotu vandeniu.