81
Automašīnas vadīšana
6ieprogrammēto automašīnas braukšanas ātrumu atkarībā no kruīza iestatījumiem.Lai to ieprogrammētu vai aktivizētu, automašīnas ātrumam ir jābūt virs 30 km/h, braucot ar 2.vai augstāku pārnesumu.
1.Kruīza kontroles funkcijas atlasīšana
2.Funkcijas aktivizēšana/dezaktivēšana
3.Ātruma saglabāšana atmiņā
Kruīza kontroles funkciju norāda signāllampiņa tahometrā un paziņojumi mēraparātu paneļa displeja ekrānā.Funkcija atlasīta (zaļā krāsā) / dezaktivēta (pelēkā krāsā)
Funkcijas izvēle
► Pagrieziet gredzenu 1 līdz galam uz augšu. Tiek atlasīta kruīza kontroles funkcija, taču tā vēl netiek aktivizēta un ātrums netiek ieprogrammēts. Mēraparātu panelī iedegas signāllampiņa.
Pirmā aktivizēšana / ātruma
ieprogrammēšana
► Nospiežot akseleratora pedāli, sasniedziet vēlamo ātrumu.► Pārvietojiet komandpogu uz augšu (+) vai uz leju (-), lai saglabātu ātrumu atmiņā. Mēraparātu paneļa displejā parādās paziņojums, apstiprinot darbību.Mēraparātu panelī tiek rādīts atmiņā saglabātais ātrums.Automašīna turpinās braukt šajā ātrumā.
Dezaktivēšana (off)
► Nospiediet pogu 2.vai► Nospiediet bremžu pedāli vai sajūga pedāli. Mēraparātu paneļa displejā parādās paziņojums, apstiprinot dezaktivēšanu.
Atkārtota aktivizēšana
► Pēc kruīza kontroles darbības dezaktivēšanas nospiediet pogu 2. Mēraparātu
paneļa displejā parādās paziņojums, apstiprinot atkārtotu aktivizēšanu.Automašīna atgriezīsies pie pēdējā ieprogrammētā ātruma. Vai arī jūs varat atkārtot procedūru „pirmā aktivizēšana”.
Ieprogrammētā ātruma
mainīšana
Lielāka ātruma nekā iepriekšējais ātrums saglabāšanai ir pieejamas divas iespējas.Neizmantojot akseleratora pedāli:► pārvietojiet komandpogu uz augšu (+).Īsi nospiežot, tas ātrums tiek palielināts par 1 km/h.Paturot nospiestu, iestatījums tiek palielināts par 5 km/h soli.Izmantojot akseleratora pedāli:► pārsniedziet atmiņā saglabāto ātrumu, līdz sasniegts vēlamais ātrums;► pārvietojiet komandpogu uz augšu (+) vai uz leju (-).Lai saglabātu ātrumu, kas ir mazāks par iepriekšējo:► pārvietojiet komandpogu uz leju (+).Īsi nospiežot, ātrums samazinās par 1 km/h.Paturot nospiestu, tas samazinās par 5 km/h soli.
Funkcijas atslēgšana
► Novietojiet gredzenu centrālajā pozīcijā O vai izslēdziet aizdedzi, lai apturētu sistēmas darbību.Automašīnai stāvot, pēc aizdedzes izslēgšanas sistēma vairs nesaglabā atmiņā nevienu ātrumu.
Darbības traucējumi
Darbības traucējumu gadījumā funkcija tiek apturēta un signāllampiņa nodziest.
84
Automašīnas vadīšana
Brīdinājuma sistēma var ieslēgties virziena norāžu vai nepiederīgu zīmējumu (grafiti) šķērsošanas laikā.
Noteikšanu var traucēt:– ja marķējums uz braucamās daļas ir nodzisis;– ja marķējums uz braucamās daļas nekontrastē ar ceļa segumu.
Sistēma tiek automātiski dezaktivēta, ja ir aktivizēta Stop & Start funkcija. Sistēma restartējas un no jauna iespējo darbības
apstākļu atpazīšanu pēc automašīnas iedarbināšanas.
Sistēma var darboties ar traucējumiem vai pareizi nedarboties:– automašīnas pārmērīgas noslodzes gadījumā (vēl jo vairāk, ja automašīna nav pareizi nobalansēta);– sliktas redzamības apstākļos (lietus, migla, sniegs, utt.);– slikta apgaismojuma apstākļos (apžilbinošā saulē, tumsā, utt.);
– ja vējstikls ir netīrs vai bojāts kameras tuvumā;– ja ABS, DSC, ASR vai inteliģentās vilces kontroles sistēmas nestrādā.
Darbības traucējumi
Darbības traucējumu gadījumā mēraparātu panelī iedegas šī brīdinājuma signāllampiņa, ko papildina skaņas signāls un paziņojums displejā.Pārbaudiet sistēmu CITROËN pārstāvniecībā vai kvalificētā remontdarbnīcā.
Brīdinājuma signāllampiņas stāvoklis
Paziņojums displejāDispleja simbola stāvoklisSkaņas signālsNozīme
IzslēgtsLane departure warning system activated (aktivizēta joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma)
Brīdinājuma signāllampiņas
un
deg nepārtraukti
-Sistēma ir aktivizēta, taču nav izpildīti darbības nosacījumi.
IzslēgtsLane departure warning system activated (aktivizēta joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma)
--Sistēma ir aktivizēta un ir izpildīti darbības nosacījumi: sistēma spēj dot skaņas un vizuālus brīdinājumus.
Aklās zonas noteikšanas
sistēma „Blind Spot
Detection“ ar piekabes
noteikšanu
Skatiet vispārīgos ieteikumus par braukšanas un manevrēšanas palīgsistēmu lietošanu.
87
Automašīnas vadīšana
6
Šīs sistēmas funkcijas:– brīdināt vadītāju, ka automašīna var sadurties ar priekšā braucošo automašīnu;– Samazināt automašīna ātrumu, lai novērstu sadursmi vai mazinātu tās smagumu.Šo sistēmu veido trīs funkcijas:– Palīgsistēma laika intervāla ievērošanai
„Distance Alert“.– viedā ārkārtas bremzēšanas palīgsistēma.– Active Safety Brake (automātiskā ārkārtas bremzēšana).
Automašīnas vējstikla augšdaļā atrodas kamera.
Šī sistēma neaizstāj vadītāja uzmanību.Šī sistēma ir paredzēta, lai palīdzētu vadītājam un uzlabotu braukšanas drošību.Tās palīdz vadītājam uzraudzīt satiksmi saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem.
Tiklīdz sistēma uztver potenciālu šķērsli, tā sagatavo bremzēšanas sistēmu gadījumam, ja jāveic automātiska bremzēšana. Tas var radīt nelielu troksni un sajūtu, ka ātrums samazinās.
Dezaktivēšana/aktivēšana
Pēc noklusējuma katru reizi, kad jūs iedarbināt automašīnu, sistēma tiek aktivēta automātiski.Šo funkciju var iestatīt, izmantojot MODE pogu un izvēloties “ON” (ieslēgts) vai “OFF” (izslēgts) pozīciju izvēlnē “Active Safety Brake”.
Plašāka informācija par Transportlīdzekļa konfigurāciju (MODE), skatiet attiecīgo sadaļu.
Par sistēmas dezaktivāciju ziņo šīs signāllampiņas iedegšanās kopā ar paziņojumu.
Darbības apstākļi un
ierobežojumi
ESC sistēmai jādarbojas bez kļūmēm.DSC/ASR sistēmas nedrīkst būt dezaktivētas.Visu pasažieru drošības jostām ir jābūt piesprādzētām.Ir jābrauc ar stabilu ātrumu pa maz līkumotiem ceļiem.
Sistēmu ieteicams dezaktivēt, izmantojot automašīnas konfigurāciju izvēlni, šādos gadījumos:– velkot piekabi;– transportējot garus priekšmetus uz jumta sliedēm vai jumta bagāžnieka;– braucot ar uzliktām sniega ķēdēm;– pirms iebraukšanas automātiskajā automazgātavā, dzinējam darbojoties;– pirms uzbraukšanas uz veltņu stenda darbnīcā;– kamēr notiek automašīnas vilkšana ar iedarbinātu dzinēju;– pēc trieciena pa vējstiklu detektēšanas kameras tuvumā.
Sistēma tiek automātiski dezaktivēta, tiklīdz tiek konstatēta bremžu pedāļa slēdža vai vismaz divu sānu bremžu lukturu bojājums.
Pēc sadursmes šī funkcija automātiski pārstāj darboties. Konsultējieties
CITROËN pārstāvniecībā vai kvalificētā remontdarbnīcā, lai pārbaudītu sistēmu.
Var gadīties, ka brīdinājumi netiek aktivizēti vai tiek aktivizēti novēloti, vai parādās nepamatoti.Vadītājam vienmēr jākontrolē sava automašīna un jābūt gatavam jebkurā brīdī noreaģēt, lai varētu izvairīties no avārijas.
88
Automašīnas vadīšana
Gadījumi, kad sistēma nenosaka šķēršļus:– ja uz ceļa ir gājēji, velosipēdisti, dzīvnieki un citi objekti;– transportlīdzekļus, kas šķērso jūsu braukšanas joslu;– pretimnākošus transportlīdzekļus.
Pievērsiet īpašu uzmanību, ja:– uz ceļa ir šauri transportlīdzekļi (motocikli) un/vai ja gar ceļa joslu sastājušās automašīnas;– iebraucot tunelī/braucot pa tiltu.
Vadītājam ir jāaptur sistēmas darbība šādos gadījumos:
– transportlīdzekļi ir asā līkumā;– tuvojoties apkārtceļam;
– starp jūsu un jums priekšā braucošo automašīnu strauji iespraucas trešā automašīna.
Palīgsistēma laika intervāla
ievērošanai „Distance Alert“
Brīdina vadītāju par to, ka pastāv risks, ka viņa automašīna varētu sadurties ar priekšā braucošo automašīnu.
Brīdinājuma ierosināšanas
robežvērtības mainīšana
Šī brīdinājuma ierosināšanas robežvērtība nosaka jutību, ar kādu funkcija brīdina par sadursmes risku.Robežvērtību iestata automašīnas konfigurācijas izvēlnē.► Izvēlieties vienu no iepriekš iestatītajām robežvērtībām:– “Tuvu”.– “Normāli”.– “Tālu”.Pēdējā atlasītā robežvērtība tiek saglabāta atmiņā arī pēc aizdedzes izslēgšanas.
Darbība
Atkarībā no sistēmas noteiktā sadursmes riska un vadītāja iestatītās robežvērtības var tikt
aktivizēti dažādi brīdinājuma līmeņi, kas parādās mēraparātu panelī.Sistēma ņem vērā automašīnas dinamiku, jūsu un jums priekšā braucošā transportlīdzekļa braukšanas ātrumu, apkārtējās vides apstākļus un šī brīža situāciju (trajektorija, darbība ar pedāļiem utt.), lai aktivizētu brīdinājumu atbilstošā laikā.1. līmenis (oranžā krāsā): tikai vizuāls brīdinājums, kas norāda, ka priekšā esošais transportlīdzeklis atrodas ļoti tuvu.Parādās paziņojums „Transportlīdzeklis ir tuvu”.2. līmenis (sarkanā krāsā): vizuālais un skaņas brīdinājums, kas norāda, ka tūlīt notiks sadursme.Parādās paziņojums „Bremzējiet!”.3. līmenis: visbeidzot dažos gadījumos var tikt sniegts sajūtams brīdinājums, kas izpaužas kā minimāla bremzēšana, lai brīdinātu par sadursmes risku.
Kad jūsu automašīnas ātrums ir pārāk
liels un jūs tuvojaties priekšā braucošam transportlīdzeklim, pirmā līmeņa brīdinājums var neparādīties, bet uzreiz parādīsies otrā līmeņa brīdinājums.Svarīgi! Brīdinājuma 1. līmenis netiek parādīts, ja ir nekustīgs šķērslis vai ja ir iestatīts brīdinājuma slieksnis „Close” (tuvu).
Viedā ārkārtas bremzēšanas
palīgsistēma
Gadījumā, ja automašīnas vadītājs ir nospiedis bremžu pedāli, bet ne pietiekami, lai izvairītos no sadursmes, šī funkcija veic papildu bremzēšanu fizikas likumu ietvaros.Šī palīgfunkcija darbojas tikai tad, ja vadītājs nospiež bremžu pedāli.
Active Safety Brake
Šī funkcija, kas dēvēta arī par automātisko ārkārtas bremzi, iejaucas pēc trauksmju
izziņošanas, ja vadītājs nav pietiekoši ātri reaģējis un nav nospiedis bremzi.
90
Automašīnas vadīšana
Tie uztver jebkādus šķēršļus, piemēram, cilvēkus, transportlīdzekļus, kokus, barjeras, kas atrodas aiz automašīnas manevra laikā.Dažu veidu šķēršļi, kas konstatēti manevra sākumā, tā beigās vairs netiks konstatēti, ja tie atrodas aklajās zonās starp un zem sensoriem. Piemēram, ceļa stabs, uz ceļa darbiem norādošs konuss, trotuāra apmale.Aizmugurējie sensori automašīnas novietošanai stāvvietā var būt sasaistīti ar atpakaļgaitas kameru.
Ieslēgšana
► Ieslēdziet atpakaļgaitu, izmantojot pārnesumu pārslēgu.
Informāciju par tuvumā esošiem objektiem sniedz skaņas signāls, kas, automašīnai tuvojoties šķērslim, atskan arvien biežāk.Tiklīdz attālums starp šķērsli un automašīnas buferi ir mazāks par aptuveni 30 centimetriem, skaņas signāls kļūst nepārtraukts.
Izslēgšana
► Izslēdziet atpakaļgaitas pārnesumu un ieslēdziet neitrālo pārnesumu.
Sistēmas darbības
traucējumi
Ja mērinstrumentu panelī kopā ar paziņojumu displejā iedegas signāllampiņa, sazinieties ar CITROËN pārstāvniecību vai kvalificētu remontdarbnīcu.
Atpakaļgaitas kamera
Skatiet vispārīgos ieteikumus par braukšanas un manevrēšanas palīgsistēmu lietošanu.
Ja automašīna ar šādu iespēju ir aprīkota, kamera atrodas aizmugurē pie trešā bremžu luktura.
Tā nosūta attēlu uz ekrānu kabīnē. To var aktivizēt vai dezaktivēt, izmantojot iestatījumu izvēlni audio un telekomunikācijas sistēmas skārienekrānā.Šī atpakaļskata sistēma ir braukšanas palīgsistēma. Atpakaļgaitas kamera var būt sasaistīta ar stāvvietā novietošanas sensoriem.
Ieslēgšana
Kamera sāk darboties, kad tiek ieslēgts atpakaļgaitas pārnesums, un tā saglabājas aktīva līdz ātrumam aptuveni 15 km/h. Tā tiek deaktivizēta, pārsniedzot ātrumu 18 km/h.Kamera ieslēdzas arī, kad automašīna stāv un ir atvērtas aizmugurējās durvis.
Izslēgšana
Pārslēdzot priekšējā pārnesumā, pēdējais attēls paliek displejā apmēram 5 sekundes, pēc tam nodziest.
Tāpat paliek uz displeja pēdējais attēls, ja automašīna ir apstādināta, aizverot aizmugures durvis.
Automašīnas vadīšanas labākajos apstākļos (pozīcija uz ceļa, kravas svars), kameras maksimālā redzamības zona ir aptuveni 3 x 5,5 m.Redzamības zona var mainīties atkarībā no ārējiem laikapstākļiem (spilgtums, lietus, sniegs, migla u. c.), iekrautās kravas svara un automašīnas atrašanās vietas uz ceļa.Tīrot kameru un ekrānu, neizmantojiet mazgāšanas līdzekli vai rīku, kas var saskrāpēt stiklu.Lietojiet maigu drānu vai mazu suku.
97
Praktiskā informācija
7► Vienmēr izņemiet atslēgu. Atslēga nevar tikt izņemta, kad slēdzene ir atslēgta.► Uzlieciet vāciņu uz slēdzenes.
► Noņemiet aizsargpārklāju no skrituļa.► Nostipriniet piekabi uz skrituļa.► Piestipriniet piekabes kabeli atbalsta drošības cilpai 3.► Pievienojiet piekabes vada kontaktdakšu balsta savienojuma kontaktligzdā 2.
Skrituļa noņemšana
► Atvienojiet piekabes vada kontaktdakšu no balsta savienojuma kontaktligzdas 2.► Atvienojiet piekabes kabeli no atbalsta drošības cilpas 3.► Atvienojiet piekabi no sakabes skrituļa.► No jauna uzlieciet skritulim aizsargpārklāju.► Noņemiet vāciņu no slēdzenes un uzspiediet to uz atslēgas platā gala.► Ievietojiet atslēgu slēdzenē 6.► Atslēdziet, izmantojot atslēgu.
► Vienā rokā cieši turiet skrituli 4; izmantojot otru roku, pavelciet un līdz galam pulksteņrādītāja virzienā pagrieziet bloķēšanas riteni 5; neatlaidiet bloķēšanas riteni.► Izņemiet skrituli no tā atbalsta 1 apakšas.► Atlaidiet riteni; tas automātiski apstāsies atbloķētā stāvoklī (B stāvoklis).► Novietojiet aizsargnoslēgu atpakaļ vietā atbalstā .► Uzmanīgi novietojiet skrituli somā, kur tas ir aizsargāts pret triecieniem un netīrumiem.
Apkope
Pareiza darbība ir iespējama tikai tad, ja skritulis un atbalsts tiek saglabāti tīri.Pirms automašīnas mazgāšanas ar augstspiediena strūklu skritulis ir jānoņem un noslēgs jāievieto atbalstā.
Pielīmējiet piešķirto uzlīmi skaidri saskatāmā zonā, bagāžas nodalījuma atbalsta tuvumā.Attiecībā uz jebkāda veida remonta darbībām
ar sakabes ierīci, vērsieties CITROËN pārstāvniecībā vai kvalificētā remontdarbnīcā.
Jumta kravas sistēmas
Drošības apsvērumu dēļ un lai nesabojātu jumtu, ir obligāti jāizmanto automašīnai apstiprināta jumta kravas sistēma (reliņi vai kaste).Jumta reliņus var uzstādīt tikai furgonu, kombi un mikroautobusu H1 un H2 versijām. Mikroautobusiem pārbaudiet gaisa kondicionēšanas jumta bloka esamību.Kravas pārvadāšanas iekārta ir jāpiestiprina pie enkurpunktiem uz automašīnas jumta: tie ir 6, 8 vai 10 atkarībā no automašīnas garenbāzes.Ievērojiet uzstādīšanas kārtību, kā arī lietošanas noteikumus, kas ir kravas pārvadāšanas ierīces
komplektācijā.
Maksimālā jumta kravnesība, vienmērīgā izkārtojumā: 150 kg visām versijām, ievērojot automašīnas bruto svara (GVW) ierobežojumus.
98
Praktiskā informācija
H3 augstuma versijām nav iespējams uzstādīt jumta kravas sistēmas.Stingri ievērojiet spēkā esošos likumus attiecībā uz maksimālajiem apjomiem.
Plašāku informāciju par automašīnas tehniskajiem datiem un īpaši par izmēriem, skatiet attiecīgajā sadaļā.
Motora pārsegs
Atvēršana
Pirms jebkādu darbību veikšanas zem motora pārsega atslēdziet Stop & Start sistēmu, lai izvairītos no miesas bojājumiem, ko varētu izraisīt START režīma automātiska ieslēgšanās.
Iekšpusē
Šo darbību var veikt tikai tad, kad automašīna
stāv un vadītāja durvis ir atvērtas.
► Pavelciet uz sevi slēdzi, kas atrodas priekšējā paneļa sānos.
Ārpusē
► Pastumiet sviru, kas atrodas virs dekoratīvā režģa, uz augšu un paceliet motora pārsegu.
Neveriet vaļā dzinēja pārsegu spēcīgā vējā.Ja dzinējs ir karsts, rīkojieties uzmanīgi ar sviru un motora pārsega balstu (pastāv apdedzināšanās risks).
► Atklipsējiet balstu un pagrieziet to, lai ievietotu pirmajā gropē un pēc tam otrajā.
Tā kā dzinēja nodalījumā atrodas elektroiekārtas, ieteicams ierobežot saskarsmi ar ūdeni (lietus, mazgāšana utt.).
Motora nodalījuma pārsega
aizvēršana
► Pirms motora pārsega aizvēršanas novietojiet balstu atpakaļ turētājā.► Nolaidiet pārsegu nelielā augstumā un atlaidiet to. Pārbaudiet, vai motora pārsegs ir nofiksējies.
Dīzeļdzinēji
1.Stikla un galveno lukturu apskalotāja šķidruma tvertne
2.Stūres pastiprinātāja šķidruma tvertne
3.Dzinēja dzesēšanas šķidruma tvertne
4.Bremžu un sajūga šķidruma tvertne
5.Dīzeļdegvielas filtrs
6.Drošinātāju kārba
102
Praktiskā informācija
Ja nepieciešams, pārbaudiet tos CITROËN pārstāvniecībā vai kvalificētā remontdarbnīcā.
Lietojiet tikai CITROËN ieteiktus produktus vai tiem kvalitātes un raksturlielumu ziņā ekvivalentus produktus.Lai padarītu optimālu tādu svarīgu komponentu kā bremzēšanas sistēmas darbību, CITROËN izvēlas un piedāvā īpašus produktus.
12 V akumulators
Akumulatoram nav nepieciešama īpaša apkope.Tomēr regulāri pārbaudiet tā spaiļu pievilkumu (versijām bez ātrā savienojuma gredzena) un savienojumu tīrības stāvokli.
Lai iegūtu sīkāku informāciju par piesardzības pasākumiem, kas jāievēro pirms jebkurām darbībām ar 12 V akumulatoru, skatiet attiecīgo sadaļu.
Versijām, kas aprīkotas ar „Stop & Start", ir specifiskas tehnoloģijas un raksturlielumu 12 V akumulators.Tā nomaiņu drīkst veikt tikai CITROËN pārstāvniecībā vai kvalificētā remontdarbnīcā.
Gaisa filtrs
Ja laika apstākļu (piemēram, putekļaina vide, braukšana pilsētā) un automašīnas
ekspluatācijas dēļ tas nepieciešams, mainiet to divreiz biežāk.
Pasažieru salona filtrs
Ja laika apstākļu (piemēram, putekļaina vide, braukšana pilsētā) un automašīnas ekspluatācijas dēļ tas nepieciešams, mainiet to divreiz biežāk.
Aizsērējis salona filtrs var pasliktināt gaisa kondicioniera sistēmas darbību un radīt nepatīkamu aromātu.
Eļļas filtrs
Nomainiet eļļas filtru katru reizi, veicot motoreļļas nomaiņu.
Kvēpu daļiņu filtrs
(dīzeļmotoram)
Šis filtrs kā katalizatora papildinājums palīdz uzlabot gaisa kvalitātes saglabāšanu, aizturot nesadegušās piesārņotāju cietās daļiņas. Tiek
mazināti arī melnie izplūdes dūmi.
Darbība
Šis filtrs, uzstādīts uz izplūdes sistēmas, uzkrāj kvēpu daļiņas. Dzinēja vadības bloks vada periodisku kvēpu daļiņu automātisku likvidēšanu (reģenerēšanu).Reģenerēšanas procedūra tiek aktivizēta atkarībā no uzkrājušos cieto daļiņu daudzuma un automašīnas izmantošanas apstākļiem. Šajā
fāzē, iespējams, varat ievērot ko neparastu — palielinātu dzinēja brīvgaitas griešanās ātrumu, dzesēšanas ventilatora darbību, lielākus dūmus un augstāku izplūdes gāzu temperatūru —, kas neietekmē automašīnas darbību vai vidi.
Pēc ilgākas brīvgaitas darbības vai braukšanas ļoti mazā ātrumā, iespējams, dažkārt pamanīsiet ūdens tvaiku izdalīšanos no izplūdes paātrinājuma laikā. Tas neatstāj ietekmi uz automašīnas darbību vai vidi.
Tā kā cieto daļiņu filtra normālas darbības rezultātā izplūdes gāzu temperatūra ir augstāka, ieteicams neapturēt automašīnu virs viegli uzliesmojošiem materiāliem (zāle, sausas lapas, priežu skujas utt.), lai novērstu aizdegšanās risku.
Aizsērēšana/reģenerēšana
Ja rodas filtra bloķēšanas risks, mērinstrumentu panelī iedegas šī brīdinājuma lampiņa.
Tā brīdina, ka cieto daļiņu filtrs sāk aizsērēt (apstākļos, kad braucat pa pilsētu ļoti ilgi: neliels ātrums, satiksmes sastrēgumi utt.).Lai reģenerētu filtru, ieteicams iespējami drīz, kad satiksmes apstākļi un ceļu satiksmes noteikumi to atļauj, aptuveni 15 minūtes braukt ar ātrumu vismaz 60 km/h ar dzinēja ātrumu virs 2000 apgr./min. (līdz brīdinājuma lampiņa nodziest un/vai ziņojums pazūd).
Ja iespējams, centieties neizslēgt dzinēju, pirms filtra reģenerēšana ir pabeigta; atkārtoti pārtraukumi var izraisīt priekšlaicīgu motoreļļas pasliktināšanos. Nav ieteicams pabeigt filtra reģenerēšanu, kad automašīna stāv.
Sistēmas darbības traucējumi
Ja šis brīdinājums saglabājas, neignorējiet to; tas norāda, ka kļūme ir radusies izpūtes sistēmas / daļiņu filtra blokā.Pārbaudiet sistēmu CITROËN pārstāvniecībā vai kvalificētā remontdarbnīcā.
Manuālā pārnesumkārba
Pārnesumkārbai nav nepieciešama apkope (nav nepieciešama eļļas maiņa).
Bremžu kluči
Bremžu nolietošanās ir atkarīga no braukšanas stila, īpaši tas attiecināms uz automašīnām, kuras tiek izmantotas īsiem braucieniem pilsētā. Bremžu stāvokli var būt nepieciešams pārbaudīt starp divām
automašīnas apkopes reizēm.Par bremžu uzliku nolietošanos liecina bremžu šķidruma līmeņa pazemināšanās.Ja iedegas šī brīdinājuma signāllampiņa, pārbaudiet bremžu klučus CITROËN pārstāvniecībā vai kvalificētā remontdarbnīcā.
Pēc automašīnas mazgāšanas uz bremžu diskiem un klučiem var sakrāties mitrums vai veidoties apledojums (ziemas