FJR1300A 14 V, 1.1 W × 1
Controlelampje startblokkering:
LED
Zekeringen:Hoofdzekering:
50.0 A
Koplampzekering:
25.0 A
Zekering signaleringssysteem:
15.0 A
Zekering ontstekingssysteem:
10.0 A
Zekering parkeerlichtcircuit:
10.0 A
Zekering radiatorkoelvin:
15.0 A
Circuitzekering alarmverlichtingssysteem:
7.5 A
Zekering elektronisch gestuurde
brandstofinspuiting:
15.0 A
Zekering ABS-regeleenheid:
FJR1300A 7.5 A
Zekering ABS-motor:
FJR1300A 30.0 A
Backup-zekering:
10.0 A
Zekering kuipruitmotor:
2.0 A